Travesti ile Grup Sex – Gay Hikaye

Sex Hikayeleri

3 hafta önce - Admin Ekledi - 1192 Kez Okundu

Travesti ile Grup Sex – Gay Hikaye

Travesti ile Grup Sex – Gay Hikaye

Merhaba, ben Mesut. 29 yaşında, 1.75 boyunda 70 kiloda, kirli sakallı, yakışıklı sayılacak sportif biriyim. Üç senedir bir gıda firmasında yönetici olarak görev yapmaktayım. Bir gün bizim kuryelerden birisinin işe gelmemesiyle hayatımın akışı değişmeye başladı. O kuryenin yerine bakacak başka kurye yoktu, mecburen o bölgenin siparişlerini ben götürecektim.

Saat 16:00 gibi bir sipariş geldi ve hazırlanan siparişi ben götürecektim. Vakit kaybetmeden yola çıktım. Adrese ulaştığımda kapıyı çalmadan apartmanın dış kapısı açıldı. Yukarı çıkıp dairenin önüne geldiğimde daire kapısı da aralıktı. Zile bastım. İçeriden birisi yüksek sesle, “Koridordaki masanın üzerine bırak, para da orada!” dedi. Koridora girip paketi bırakırken içeriden ahlama ohlama sesleri geliyordu. Seslerin geldiği odanın kapısı aralıktı, istem dışı olarak kapıya yönelip baktım. Bir travestinin çok kalın ve uzun yarrağı ile kırklı yaşlarda maskülen bir erkeği siktiğini gördüm.

Çok büyük şaşkınlık yaşıyordum. Ne kadar seyrettim bilemiyorum. Travesti ile göz göze geldik. Elim önümde, pantolon üstünden yarrağımı okşama durumundaydım. Adının Sude olduğunu sonradan öğrendiğim travesti, bana, “Bahşiş istiyorsan gel bize katıl!” dedi. Şaşkın bir vaziyette donup kalmıştım. “Ne dikiliyorsun? Ya katıl yada kapıyı çek git!” dedi. Kararsızlığımı üstümden atıp onlara katılma kararı aldım.

Soyunarak onlara ilerlerken travestinin siktiği adam, “Delikanlı, gel ağzıma ver!” dedi. Hiç tereddüt etmeden yarı kalkmış yarrağımı adamın ağzına dayadım. Adam emziğini bulmuş çocuklar gibi sikimi emmeye başladı. Bu arada travesti de dudaklarıma yapışıp beni öpmeye başladı. Dudaklarında değişik bir tat vardı. Geri çekilmek istedim, ama kafamdan tutup uzaklaşmamı engelledi. Öpüşmemiz devam ederken, adam sürekli inliyor, “Sikin beni, yarrağa doyurun!” diyordu. Adamı götünden travesti, ağzından ben sikemeye devam ediyorduk…

Travesti birden değişik sesler çıkarmaya başladı. Anlaşılan boşalacaktı. Ben de dayanamayıp adamın ağzına boşaldım. Adam son damlasına kadar tüm döllerimi yuttu ve “Harika tadı var, diğer kuryeninki biraz değişik!” dedi. Anlam veremedim ve hemen giyinip çıkmaya karar verdim. Travesti bana, “Paketin yanına telefon numaranı bırak ve oradaki zarfı al!” dedi. Dediği gibi yapıp şirkete döndüm. Suçluluk hissi kaplamıştı içimi. Paketin parasını kasaya koymak için zarfı açtığımda sipariş ödemesinin on katı kadar para vardı zarfın içinde. Kimseye bir şey belli etmeden yeterince parayı kasaya koydum ve kalan para ile birlikte zarfı cebime koydum.

O gün birkaç sipariş geldi, götürüp teslim ettim ve gece iki gibi şirketi kapattık. Çıktım, tam eve giderken yolda telefonum çaldı. Tanımadığım bir numaraydı. Cevap verdiğimde, kendisin Sude olduğunu, benle konuşmak istediğini belirtti. Trafikte olduğumu, eve gidince kendisini arayacağımı söyledim ve kapattım. Eve vardığımda uzun süre arayıp aramamak için kararsız kaldım. Tam elime telefonumu aldım ki tekrar telefonum çaldı. Arayan Sude idi. Açtım, “Ben de tam da sizi aramak üzereydim!” dedim. Sude, “Bu gün için özür dilerim, başka bir kuryenin geleceğini hiç düşünemedim. Her zamanki gibi Ömer gelecek diye düşündüm!” dedi.

O an anladım ki bizim kurye Ömer bu kişi ile bu tarz bir ilişki içinde. Sude devam etti, “Bundan sonra sen de bu döngü içinde olmak istersen memnuniyetle seni çağırabilirim!” dedi ve İzmir’de bu tür maskülen iş güç sahibi kişileri siktiğini, bazen grup sex yaptıklarını anlattı. O konuşurken yarrağım yine kalkmaya başladı. Sude, bizim kurye Ömer’in uzun zamandır grup sexlere katıldığını, bazense tek olarak erkeklerle hem aktif hem pasif olarak sex yaptığını anlattı. Yüklü bahşişler aldığını, bu işin gizlilik ve sırdaşlık içinde olması gerektiğini ve devamlılık istediğini söyledi.

Sonra da bu gün siktiği adamın benim numaramı istediğini, istersem verebileceğini söyledi. Ben de olumlu cevap verdim ve “Ama ben pasif değilim, sexte pasif olmam!” dedim. Sude ise, “Ömer de pasif değildi, ama yüklü bahşiş alınca kol gibi yarrağa bana mısın demeden yedi!” dedi ve gülüştük. İyi geceler dileyip telefonu kapattı. Numarayı değişik bir isimle kayıt ettim, kız arkadaşım ara sıra telefonumu kurcalayıp sorular soruyordu.

Kaç gün geçti bilmiyorum. Yine kayıtsız bir numara beni aradı. Açtım. Adının Orçun olduğunu, bir alış veriş merkezinde dükkanı olduğunu, numarayı Sude hanımın verdiğini söyledi. İlkten salağa yatmak istedim, “Yanlış oldu galiba…” dediğimde, “Yok yanlış değil, beş gün evvel ağzına boşaldığın kişi benim!” dedi. O zaman anladım ki arayan kişi doğru kişi. Hal hatır sordu ve uygun bir zamanda teke tek görüşmek ve tanışmak istediğini belirtti. Ben de kendisine iş yerinde olduğumu, sonra geri döneceğimi söyleyip kapattım.

Hemen Sude’yi arayıp durumu anlattım. Sude, “Sorun yok, gidebilirsin, bazen teke tek olmak ister.” dedi. Alacağım bahşişi söylediğinde şaşkınlıktan sustum kaldım. Telefonu kapattıktan sonra uzun süre düşündüm, doğru bir şey mi yapıyorum diye. O güne kadar hiç bir erkekle ilişkim olmamıştı. Nasıl birşey olacaktı, merak ediyordum. Aklıma bizim kurye Ömer geldi. Aradım. “Efendim müdürüm?” dedi. İşinin olup olmadığını sordum, olmadığını söyledi. “O zaman sana konum atıyorum, en kısa zamanda burada ol!” dedim. “Tamam müdürüm!” dedi.

Konumu attım. Onbeş dakika sonra telefon çaldı, Ömer, “Apartamanın kapısındayım!” dedi. Açtım ve yukarı geldi. Daire kapısını açınca büyük şok yaşadım. Ömer aşırı lüx bir kıyafet, pahalı ayakkabı, gözlük ve telefonla içeri girdi. Salona geçtik, bira ikram ettim. Biralarımız içerken, Ömer merakla, “Hayırdır müdürüm, beni çağırdın, sorun mu var?” diye sordu. Ben de hiç lafı dolaştırmadan konuya girdim, onun Sude ve diğerleri ile yaşadıklarını bildiğimi söyledim. Ömer de, “Bu benim özel hayatım!” dedi.

Ben de istemeden de olsa o ortama katıldığımı ve başımdan geçeni anlattım. Bir süre sohbet ettik ve Ömer bana her şeyi anlattı. Ben de ona Orçun beyin benimle teke tek görüşmek istediğini, ama hiç tecrübem olmadığını, bana nasıl davranmam gerektiğini anlatmasını istedim. Ömer ise, “Müdürüm, bu zevkler anlatmakla değil yaşamakla tecrübe olur!” diyerek dudaklarıma yapıştı. Öpüşmek yabancı olduğum bir konu değildi, ama erkekle ilk defa oluyordu.

Şaşkınlığımı atıp ben de ona karşılık verdim ve öpüşerek ağaya kalktık. Birbirimizi soyuyorduk. Teninin sıcaklığını tenimde hissetmeye başladım. İkimizin de yarakları kalkmış, dimdik olmuştu. Ömer benim yarrağı eline aldı ve “Hadi sen de benimkini al müdürüm!” dedi. Ben de aldım elime, en az benimki kadar iri ve kalındı. Bir yandan öpüşüyor, bir yandan birbirimizi okşuyorduk. Kulak mememi emdi ve yavaş yavaş aşağıya kayarak yarrağımı ağzına aldı. Yarağımı emerken aynı zamanda da taşaklarımla oynuyordu. Heyecandan titriyordum…

Bir süre yarağımı yalayıp emdikten sonra beni ayakta ters çevirdi ve biraz öne eğilmemi istedi. Eğilmemle birlikte deliğimde bir sıcaklık hissettim. Ömer’in dili idi bu, deliğimi yalıyordu. Bir garip olmaya başladım. Ömer, “Sen de bana yapmak ister misin müdürüm?” diye sordu. “Evet!” dediğimde Ömer önüme gelip sertleşmekten kafası morarmış yarrağını ağzıma verdi. Tecrübesiz bir şekilde biraz yaladım, biraz emdim. Ömer zevkten deli oluyordu…

Ömer sonra arkasını dönüp domaldı ve “Şimdi de deliğimi yala müdürüm!” dedi. İki eliyle götünün yanaklarını açtığında deliğin tertemiz, kıldan arınmış ve epey genişlemiş olduğunu gördüm. Birkaç saniye inceledikten sonra deliğini yalamaya başladım. Ben yaladıkça Ömer zevkten inliyordu. Az sonra bana, “İstersen beni sikebilirsin müdürüm!” dedi.

Bu teklifini ikiletmedim, çekmeceden prezervatif kutusunu çıkardım. Yarrağıma bir kılıf takıp deliğine yarrağımı yerleştirmeye başladım. Çok kadın sikmiştim götten, ama bu çok değişik bir duygu idi. Ömer’in götünü sikerken elimi tutup kendi yarrağının üstüne götürdü. Ne yapmam gerektiğini anlamıştım, onun yarrağını 31 çektirir gibi sıvazlamaya başladım. İkimiz de zevkten kendimizi kaybetmiştik. Onu bir süre siktikten sonra götünden yarrağımı çıkardı ve sırt üstü yattı, bacaklarını ayırarak kaldırdı ve “Hadi gir!” dedi. Hemen yerimi aldım ve yarrağımı tekrar sokup sikmeye devam ettim. O arada öpüşmemiz devam ediyordu…

Bir süre sonra boşalacağımı aladım. “Geliyorum!” dediğimde Ömer götünden yarrağımı çıkarttı, kılıfı söktü ve yarrağımı ağzına aldı. Ağzına almasıyla oluk oluk boşalmaya başladım. Ömer döllerimin tek damlasını ziyan etmeden yutuyordu. Boşalmam bittiğinde ayağa kalktı ve dudaklarımdan öpmeye başladı. Garip bir tat vardı ağzında, bu benim döllerimin tadı idi anlaşılan. Travesti Sude’yi de öptüğümde böyle tat almıştım.

Ömer omuzlarımdan bastırıp beni aşağı indirerek yarrağını ağzıma verdi. Kafamdan iki eliyle tutup yarrağını ağzımda ileri geri yapmaya başladı. Çık geçmeden de olanca gücü ile ağzıma boşalmaya başladı. Kafamı geri çekemediğim için bütün döllerini yutmak zorunda kaldım. Boşalması bitince ayağa kalktım ve hem gülüştük hem öpüştük…

O gece Ömer benim evde kaldı, sabaha kadar onu üç sefer daha siktim, o da üç sefer daha benim ağzıma boşaldı. Ömer bana yaşadıklarını anlattı, kazandığı paraları anlattı, evdekiler kuşkulanmasın diye kuryeliğe devam ettiğini söyledi. Ona benim Orçun’la buluşma konusunu açtığımda, “Kendini ona bırak, istediğini yapsın. Eğer ilk defa pasif olmak istersen yüklü bir bahşiş alırsın. Ayrıca çevresindeki bir sürü bisexüel erkekle tanışma sansın da olur!” dedi.

Ömer sabah duşunu alıp gitti. Ben düşüncelerimle baş başa kaldım. Pasif olma konusunda kararsızdım, ama yine de Orçun’la buluşmak istiyordum. Bakalım buluştuğumda neler olacak diye merak ediyordum.