İlk Lezbiyen İlişkimi Yaşadım – Seks hikayesi

Sex Hikayeleri

1 yıl önce - Admin Ekledi - 8565 Kez Okundu

İlk Lezbiyen İlişkimi Yaşadım – Seks hikayesi

İlk Lezbiyen İlişkimi Yaşadım – Seks hikayesi

Merhabalar ben 30 yaşında bir kadınım ve tercihlerim aslında tamamen erkeklerden yanadır. Size hızlıca olanları anlatmak ve ilk lezbiyen ilişkimin nasılda delicesine bir zevkle geçtiğini söylemek istiyorum. Benim dediğim gibi aslında hiç böyle eğilimlerim yoktu. Hatta üç yıllık bir ilişkiden yeni çıktığım bir Lezbiyen Seks Hikayeleri dönemdi. İstanbul’a tayin istemiş ve geçmiştim, memur olarak çalışıyordum. İnstagramdan bir gün birisi ekledi beni. Yakışıklı bir erkeğe benziyordu ve ben burada o sıralar epey yalnız hissediyordum. Oda İstanbul’da olunca kabul ettim.

Sonra profiline bir baktım ki erkek değil. Takım elbiseler giyiyor, saçı tamamen erkeksi bir tarzda, yüzü de bir miktar tamamen baby face erkek tipinde, tüm pozları da öyle. Derken yazın çekilmiş fotoğraflarında göğüslerinin olduğu dikkatimi çekti. Fit bir vücudu vardı ve uzun gözüküyordu, ama göğüsleri olduğuna emin oldum. Sevgilisi de vardı ve onunla bir sürü fotoğrafları vardı. Çok da mutlu gözüküyorlardı. Neyse, öylesine eklemiştir diye düşünerek silmedim. Birkaç gün öyle durdu ve bir gün hikayesinde güzel bir mekana gittiklerini gördüm.

Mesaj atıp ‘Orası neresi?’ diye sordum. İsmini söyledi ve LGBT barı olduğunu da ekstra belirtti. Ben de zaten fark etmiştim. Sonra biraz mesajlaştık ve bana bir soru sormak istediğini söyledi. Ben de sormamasının daha iyi olacağını düşündüm. Ardından oda sormadı. Ama kibar sohbetimiz azıcık daha devam etti. Neden onunla konuştuğuma dair pek bir fikrim yoktu doğrusu. Ama sohbet hoşuma gitmişti. Sonra iki gün hiç konuşmadık, o günde kaldı o konuşma.
İki gün sonra hikayesinde birisi tarafından gönderilen hediyeyi paylaşmıştı ve Lezbiyen Seks Hikayeleri baktığımda doğum günü kartı da gözüküyordu. Ben de doğum günü olduğunu görünce ufakta olsa bir muhabbet ettik diye ‘Doğum günün kutlu olsun, nice güzel yaşların’ olsun diye mesaj attım. ‘Teşekkür ederim, ama doğum günüm Cuma’ dedi. Sonra biz yine bir muhabbete giriştik ve epey bir sohbet ettik. Ardından Perşembe günü akşamı Cuma benim sorduğum mekanda kutlama yapacaklarını söyledi. Mekanı beğendiğim için benim de gelmemi rica etti.

Şaşırdım ve bir yandan da ortamlarının gay, lezbiyen ortamı olduğunu bana ekstra belirtti. Bunun zaten farkındaydım, ama aradığı şey yeni arkadaşlar mıydı? Çünkü zaten sevgilisi vardı ve ben bir yandan gidip onlara katılmayı niye istiyordum bilmiyordum. Kafam kendi adıma cidden karışmış olsa da gitmek istediğimin farkındaydım ve ‘Tamam, müsait olursam gelmeye çalışacağım’ dedim. Bundan sonra bana sevgilisinin çok kıskanç olduğunu ve geleceksem başka bir tanışma uydurmamız gerektiğini söyledi. Eski çalıştığı iş yerinden bir arkadaş gibi davranmam konusunda anlaştık.

Ertesi gün gelip gelmeyeceğimi teyit etmek için yazdı ve gelmemde ısrarcı oldu. Bunlar cidden kafa karıştırıcıydı benim için. Ama ikinci kez geleceğim dedikten sonra gitmemek gibi bir şansım kalmamıştı artık. Akşam duşa girdim ve hazırlanmaya başladım, gereksiz bir his vardı içimde. Cidden adını koyamıyordum. Konuşmalarımız Lezbiyen Seks Hikayeleri bana çok arkadaşça gelmemişti o sırada sanırım ve beni neden davet ettiğini anlamıyordum ve ilk kez böyle bir ortama girecek olmanın gerginliğini de yaşıyordum.

Duştan çıktım ne giyeceğime uzun bir süre karar veremedim. Sonra elbise giymeye karar verdim ve siyah kurtarıcı bir elbise giydim. Siyah topuklularımı hazırladım. Saçımı dalgalı şekilde açık bıraktım. Omuzlarıma geliyordu ve makyajımı da yapıp dediği gibi tam 20.30’da mekana geçtim. Oradaydılar ve onu görünce hemen tanıdım. Yüz yüze ilk kez görmemiş olmam gerekiyordu sözde, ama ilk kez görmüştüm. Yanaktan öpüştük ve beni masadaki herkese tanıttı. Ama masa çok kalabalık olunca hepsiyle tek tek tanışamadım. Zaten çok kalabalık ve sesli bir ortam vardı.

Sonra sevgilisiyle onun karşısına oturdum ve sesli ortamda bir iki sohbet etmeye çalıştık. Ortam başta biraz beni gerse de içmeye başladıktan sonra açılmıştım. Rahatlamış ve birçok kişiyle sohbet edip tanışmaya başlamıştım. Birlikte harika eğleniyorduk. Sürekli masadakilerle birlikte dans ediyor ve içiyordum. Artık alkol beni iyice ele geçirdi ve güzel sarhoş oldum. İstanbul’a taşınalı 4 ay olmuştu ve epeydir böyle bir mekana gelip içmemiştim. Alkolü de Lezbiyen Seks Hikayeleri fazla kaçırınca artık saat 1.00’e gelirken ve mekan kapanırken ben tamamen sarhoştum. Onlar da durumun farkına varınca sevgilisine beni de bırakmayı teklif etti. Sonra arkadaşları biraz daha oturacakları için beni bırakıp geri dönüp başka mekana geçme kararı aldılar.

Arabaya bindik ve bir şeyler konuştuk. Çok hatırlamıyorum. Bana beni tanıdığına memnun olduğunu falan söyledi. Yüzümü okşadı ve fotoğraflardan çok daha güzelsin gibi şeyler söyledi. Ben de resmen kırıtıp cilve yaparak teşekkür ettim falan derken bildiğiniz flörtleştik. Sonra evimin önüne gelince evini görmek isterim deyince beraber yukarı çıktık. Eve girdik ve bir şey içer misin, diye sordum. O kadar vaktim yok, diyerek gelip bana sokuldu.

Belimden tutup bir anda kendine çekti ve bu hareketi belki bir erkek bana bu kadar erotik, azdırıcı şekilde yapmamıştır yani… O an kasıklarımda bir sıcaklık yayıldı. İçimde bir şeyler koptu ve pat diye dudağına yapışırken buldum kendimi. Yüzümü iki yandan tutup o kadar tutkulu şekilde öpüşmeye başladı ki benimle… İnanılmaz Lezbiyen Seks Hikayeleri derecede azmıştım, bu şaşırtıcı bir deneyimdi. Tutup onu dudaklarını hiç bırakmadan yatak odasına doğru çektim ve bir yandan ceketini, gömleğini, pantolonunu hızlı hızlı çıkarıyordum. Sonra onu yatağa ittim ve elbisemi tek seferde çıkardım.

Onun üzerine çıktım ve altında sadece iç çamaşırı kalmışken delice öpüşemeye devam ettik. Boynuna, göğüslerine indim, yalayarak oyalana oyalana karnına ve oradan da kasıklarına. İç çamaşırını çıkarıp vajinasının hala yerli yerinde olduğunu gördüm. Tamamen erkek olmamıştı. Şimdi onu yalayacaktım ve bu benim için ilkti. Ben amımın nasıl yalanmasından hoşlandığımı düşündüm ve o şekilde onu yalamaya başladım. klitorisini emiyor, vajinasına dilimi sokuyor, boydan boya emiyor, yalıyordum ve inlemelerinden zevk aldığı her şekilde ortadaydı. Sonra o beni yatırıp benden çok daha iyi bir şekilde yaladı. Sırılsıklam olmuştu amım.

Göğüslerimi yalayarak amımı parmaklamaya başladı resmen delicesine sulanıyordum ve çok değişik bir pozisyonda bacaklarımız iç içe geçmiş bir şekilde amlarımızı birbirine sürterken göğüslerimizle Lezbiyen Seks Hikayeleri oynuyor öpüşüyorduk. İnanılmaz derecede zevk alıyordum, bu benim için çok farklı bir deneyimde. Onun öpüşmesi, dokunuşu, memelerimi emişi, amımı yalayışı bu zamana kadar erkeklerle olanlardan çok daha başka bir şekildeydi.

Dayanamadım ve resmen amlarımız o şekilde birbirine sürtünürken haykırarak boşalmaya başladığım anda oda iyice beni kendine çekip bastırdı ve oda benimle inlemeye başladı. Dehşet bir zevkle boşalmış ve çırılçıplak iki kadın birbirimize sarılarak yatağa yığılmıştım. ‘Bu senin için bir ilkti galiba’ dedi. Saklamama gerek yoktu, onayladım ve beni saçlarımdan okşayarak öpücüklere boğdu. ‘Çok güzelsin ve çok güzeldi. Ama şimdi gitmem lazım. Tekrar geleceğim ve her şeyi konuşacağız’ dedi. Birlikte olabileceğim biri olmadığını sabah idrak ettim ve zaten oda beni bir daha hiç aramadı ve her yerden silmişti…