Babamın Arkadaşı Affetmedi Sikti

Sex Hikayeleri

4 gün önce - Admin Ekledi - 668 Kez Okundu

Babamın Arkadaşı Affetmedi Sikti

Babamın Arkadaşı Affetmedi Sikti

Merhaba, ben Ezgi, 29 yaşındayım. Yediğime içtiğime çok dikkat ettiğim ve düzenli spor yaptığım için güzel bir fiziğe sahibim. Geçen sene kısa bir evlilik yaşadım ve boşandım. Yani şu anda dul bir kadınım. Genç, güzel ve dul bir kadın olmanın avantajlarını kullanıyorum. Beni sikmek için etrafımda pervane olan erkeklerden istediğimi seçip sikişiyorum.

Anlatacağım hikayem babamın arkadaşı Osman amca ile aramda geçiyor. Osman amca 50 yaşında, yaşına göre çok yakışıklı ve karizmatik, kart zampara bir adam. Karısı yıllar önce ölmüş. Bu arada ben özel bir hastanede çalışıyorum. Gece nöbetine kaldığım bir haftaydı. Belirli periyotlarla hastanenin yatış bölümünde hastalarla ilgileniyor, ilaçlarını veriyor veya kontrollerini yapıyordum. O gece 23:00 gibi babam aradı ve “Osman amcan senin çalıştığın hastanede ameliyat olmuş, ilgilenir misin?” diye rica etti.

Hemen hasta listesine baktım. Yeni yatış yapmıştı. Çok önemli bir ameliyat geçirmemişti, ama en az 3-4 gün yatması gerekiyordu. Odasına gittim, geçmiş olsun diledim ve ilgilenmeye başladım. Osman amca beni gördüğüne çok sevinmiş, mutluluktan havalara uçmuştu adeta. Ben ilk pansumanını yapmaya başladım. Bu sırada iyi ki burada olduğumu söyleyip duruyor, “Görmeyeli ne kadar güzelleşmişsin!” gibi iltifatlar yağdırıyordu. Pansumanını yaptıktan sonra diğer hastalara bakmak için odadan çıkacağımda, Osman amca, “Boş vakitlerinde gel, sohbet ederiz Ezgiciğim!” dedi.

Diğer hastaların kontrolünü yaptıktan sonra odama geçip bir kahve içtim. Bulunduğum kat yoğun değildi, birkaç hasta vardı, onlar da yarın taburcu olacaktı zaten. Nöbeçti olarak benden hariç bir de doktor vardı. Ama doktor gecenin ilerleyen saatlerinde odasına çekilip uyurdu genelde. Acil bir durum olmadıkça da ben onu uyandırmaz, kontrolleri ben yapardım. Kahvemi içtikten sonra Osman amcanın yanına gittim.

Osman amca uyumamış, TV izliyordu. Özel odadaydı, tek başına kalıyordu. Yatağının kenarına oturup, “Nasılsın Osman amca, ağrın sızın falan var mı?” diye sordum. Osman amca elini bacağıma koyup, “Valla Ezgiciğim seni görünce tüm ağrılarım geçiyor!” diye iltifat etti. Ben de gülümseyerek karşılık verdim. Osman amca ameliyattan sonra üzerini değiştirmemiş, ameliyat önlüğüyle duruyordu. Yardım edecek kimsesi de olmadığı için, “Üzerimi değiştirmeme yardımcı olur musun?” diye rica etti. Kıramayıp kabul ettim, sonuçta özel misafirimdi, ama onu çırılçıplak görecek olmak da biraz garibime gitmişti.

Onu yatağın kenarına oturtup üzerindeki önlüğü çıkardım. Çırılçıplaktı artık. Çantasından giyeceği şeyleri getirdim. Bu sırada göz ucuyla Osman amcanın sikine bakıyordum. Gördüklerim gerçek olamazdı. Adamın siki inik haldeyken bile kocaman ve kalın bir şeydi. Taşaklarının her biri ise yumruğumdan büyüktü. Boşandığım kocamın ve ondan sonra sikiştiğim erkeklerin hiç birinde böyle büyük taşaklar yoktu. Bu durum çok ilgimi çekmiş ve içimde bir şeyler kıpırdamaya başlamıştı. Çünkü erkeklerin taşaklarıyla oynamaya bayılırdım. Hem sakso çekerken, hem de sakso sonrası uzun süre oynardım taşaklarıyla…

Üzerini giydirmeye yukarıdan başlamıştım. Atletini giydirirken Osman amca hareket etmekte biraz zorlandığı için sürekli yakın temastaydık, dizim bazen sikine ve taşaklarına sürtünüyordu. Osman amca kendini tutuyordu sanki, siki erekte olacak gibiydi. Daha sonra külodunu aldım ve giydirmek için önüne çömeldim, siki ve taşakları tam karşımda duruyordu ve içim gidiyordu, ellememek için zor tutuyordum kendimi. Külodunu ayaklarından geçirirken külodu bir ayağına takılmış ve ben dengemi kaybetmiştim. “Ay düşüyorum!” deyip sanki refleksle yapmışım gibi elimi sikine attım. Dengemi bulana kadar da elim birkaç saniyeliğine sikinde durmuştu.

Dengemi sağlayığ külodunu yukarı doğru çektim. Bu sırada gördüklerime şok olmuştum, daha fazla dayanamayan Osman amcanın siki erekte olmuştu. İçimde çok garip bir his vardı, sanki amım karıncalanır gibi olmuş, o an önümde duran siki adeta ağzıma almak istemiştim. Sikine baktığımı fark eden Osman amca utanarak, “Pardon kızım!” dedi. Doğrusu ikimiz için de garip bir durumdu. Ben pijamasını da giydirdim ve yatağa yatırdım. Müsade isteyip odadan çıktım. Sabah olup nöbetim bitene kadar aklımdan çıkmadı Osman amcanın siki ve taşakları…

Ertesi gece mesaiye başladığımda bulunduğu katta bir tek Osman amca kalmıştı. Hemen yanına gidip selam verdim, halini hatırını sordum. Beni gördüğüne çok sevinmişti. Benim ise aklım halen onun sikindeydi. Biraz odanın içinde yürütmeye başladım Osman amcayı. Yürürken benden destek alıyor, belimden tutunuyordu, ama eli adeta popomun bir yanını avuçlamıştı. Ses etmiyordum bu duruma…

Biraz yürüttükten sonra ağrılarının başladığını söyleyip ağrı kesici vermemi istedi. Yatağa uzandırdım ve “Hemen ağrı kesici vermeyelim, ben sana biraz masaj yapayım!” dedim. Kollarından başlayıp bacaklarına doğru indim. Bacaklarının üst kısımlarını ovarken siki de uyanmaya başlamıştı. Osman amca da bu sırada çok iyi geldiğini söyleyip devam etmemi istiyordu. Az sonra siki tamamen kalkmış ve pijamanın içinde çadırı kurmuştu. Yüz yüze geldik ve birbirimize utanıyor gibi bakış attık. Osman amca, “Pardon kızım, senin gibi güzel birine karşı dayanamıyor bu meret!” deyip mahçup bir şekilde gülümsedi. O an ben de utanmıştım, ama yine de gülümseyip, “İnsanlık hali, hep görüyoruz hastalarda zaten!” dedim.

Masaj yapmayı bıraktıktan az sonra siki inmişti. Osman amca WC’ye gitmek istediğini söyleyip yataktan indi. Hemen yardım edip koluna girdim, WC’ye kadar götürdüm. Küçük tuvaleti gelmişti, ayakta yapacaktı. Pijamasını ve külodunu aşağı sıyırdığımda yine o kocaman siki ve taşaklarıyla karşı karşıya kalmıştım. Osman amca iki eliyle de korkuluklardan tutunduğu için sikini klozete nişanlayamıyor ve işerken etrafa sıçratıyordu. Hemen fırsattan istifade sikini tuttum ve işemesine yardımcı oldum. Bu hareketime çok şaşırmıştı, ama siki de yine uyanmaya başlamıştı.

İşemesi bitmişti. Islak mendille sikini ve taşaklarını silmeye başladığımda artık siki tamamen kalkmıştı. Osman amca yine utanarak, “Pardon kızım!” dediğinde, ben de, “Bu sürekli böyle kalkacak mı Osman amca?” deyip güldüm. O da, “Valla bu sefer suçlusu sensin, yıllardır bu merete kadın eli değmemişti!” deyip gülümsedi. O an kendimi saldım ve “Sen benim özel hastamsın, ben burada senin rahat etmen için varım. Madem suçlusu benim, hemen kendimi affetireyim!” dedim ve önüne çömelip kalkık sikini ağzıma aldım. Osman amca, “Napıyorsun?” diyerek şaşırmıştı. “Bana bırak kendini!” deyip yalamaya devam ettim. Sikini yalarken de taşaklarını okşuyordum.

Ben yaladıkça siki daha da büyümüş, ağzımın içini doldurmuştu. Osman amca artık bir eliyle korkuluktan tutunurken diğer eliyle de saçımı okşuyor ve deli gibi inliyordu. Saçımdan tutup sikine bastırmaya başlamıştı. İştahla yalamaya ve taşaklarıyla oynamaya devam ettim ve çok geçmeden ağzıma boşaldı. Tüm döllerini yutup ayağa kalktım. Ben ayağa kalkar kalkmaz Osman amca dudaklarıma yapıştı. Dudaklarımı dudaklarından zorlukla kurtarıp, “Yavaş ol bakalım!” deyip yatağına götürdüm.

Koridoru kontrol edip tekrar geldim. Odanın kapısını kilitledim ve soyunmaya başladım. Ben soyundukça Osman amcanın gözleri fal taşı gibi açılıyordu. Tamamen soyunduktan sonra Osman amcayı yatağa sırt üstü yatırıp üzerine çıktım. Amımı inik sikine sürtüyordum. Elimi de taşaklarına atmıştım. Osman amca da memelerimi avuçluyor, ağzına alıyordu. Sürtünürken siki yeniden kalkmış ve amım da ıslanmıştı. Aşırı azmıştım, ama tadını çıkarmak istiyordum. Tekrar yalayıp sikini ıslattım, sonra göğüslerimin arasına aldım ve git gel yapmaya başladım…

Artık içimde hissetmek istiyordum. Sikini elimle tutup amımın girişine yerleştirdim ve yavaşça içime almaya başladım. Siki köküne kadar amıma girdiğinde ikimiz de inledik. Aşırı zevk alıyordum, daha önce böyle bir heyecan yaşamamıştım. Hafif hafif kalkıp oturmaya başladım. Kalkıp oturduğumda götüm taşaklarına değiyordu. Yavaşça zevkini çıkara çıkara üzerinde gidip geldim. Bir süre sonra iyice hızlandım. Artık yatak deli gibi gıcırdıyordu, katta kimse olmadığı için çok rahattım. Bir süre sonra Osman amcanın inlemelerinden ve yüz ifadesinden boşalmaya yakın olduğunu anladım. Üzerinden inip ağzıma alarak boşalttım. Sabah olmak üzereydi, hemen toparlanıp odasından çıktım…

Ertesi gece nöbete geldiğimde Osman amca taburcu olmuştu. Ben ise çalışmaya devam ediyordum, ama aklım halen onun sikindeydi. Bir hafta sonra Osman amca bana teşekkür çiçekleri ve hediyeler göndermeye başlamıştı. Çok hoşuma gitmişti bu jestleri. Daha sonra babamdan telefon numaramı almış, “Arayıp bir teşekkür edeyim!” diye. Telefonda, beni çok özlediğini ve yarın buluşup bulaşamayacağımızı sordu. Hemen kabul ettim. Osman amca lüks bir otel tutmuş. Otelin adresini ve oda numarasını mesaj attı…

Yine sikişeceğimizi biliyordum, hazırlanıp gittim. Kapıyı tıklattım ve Osman amca kapıyı açtı. Karşımda duran adamla geçen haftaki adamın nerdeyse hiç alakası yoktu. İyileşmiş ve o halsiz halinden eser kalmamıştı, adeta genç delikanlı gibiydi. İçeri girdiğimde, “Hoşgeldin Ezgiciğim!” deyip götüme bir tokat attı. Yatağın üstü büyüklü küçüklü hediye kutularıyla doluydu. Oturduk ve şampanya içmeye başladık. Osman amca kutuların en büyüğünü alıp yanıma geldi, “Bunu benim için giyinip gelir misin?” diye rica etti.

Ne olduğunu merak ettiğimden kutuyu alıp banyoya gittim. Kutuyu açtığımda şok olmuştum. Hiç üşenmeyip fantazi hemşire kıyafeti almıştı. Hemen giyindim ve banyodan çıktım. Üzerimde etek demeye bin şahit ister kısacık bir şey, bembeyaz transparan sütyen ve beyaz jartiyer vardı. Müthiş sexy görünüyordum. Osman amcanın yanına gittiğimde hiçbir şey demeden ayak bileklerimden yukarıya doğru beni yalamaya başladı. Sonra yatağa yatırdı ve amımı yalamaya geçti. Ama ne yalama. Diliyle amıma öyle darbeler atıyordu ki, adeta diliyle sikiyordu beni…

İlk orgazmımı olduktan sonra kalkıp Osman amcayı soymaya başladım. Soyduktan sonra hemen sikine yumulup yalamaya ve taşaklarıyla oynamaya başladım. İlk seferini ağzımla boşaltmayı düşünüyordum, ama beni tuttuğu gibi yatağa fırlatıp bacaklarımı ayırdı. Koca sikini amıma yerleştirdi ve sikmeye başladı. Sertçe sikiyordu beni, sanki geçen haftaki adam gitmiş yerine bambaşka bir adam gelmişti. Öyle sert sikiyordu ki, adeta belimi kıracaktı. Altında sikilirken bir kez daha orgazm oldum…

Sonra domalttı beni ve sikmeye devam etti. Nerdeyse yarım saattir sikiyordu. Nihayet boşalacağını söyledi. “İçime boşal erkeğim!” diye inledim. Korunuyordum bu yüzden rahattım. Beni kendine çekerek boşaldı, ama dölleri bitmeyecek gibiydi, kesik kesik fışkırıyordu içime. Boşalması bitince içimden çıkıp yanıma uzandı. Hayret etmiştim, şimdiye kadar sikiştiğim erkekler bu kadar dayanamıyordu. “Nasıl böyle sikebiliyorsun be Osman amca?” deyip güldüm. Osman amca da, “Senin gibi ne genç kızları eskittim ben!” deyip pis bir gülüş attı. Adamda şeytan tüyü vardı, istese sikemeyeceği kadın yok gibiydi…

Dinlenirken, en çok sevdiğim şey olan taşaklarıyla oynuyordum. Oynaya oynaya sikini tekrar kaldırmıştım. Zaten benim de azgınlığım halen geçmemişti. Bu sefer ben onun üzerine çıktım ve sikişmeye başladık. Götüm kocaman taşaklarına çarptıkça deliriyordum. Öyle sert zıplıyordum ki anlatamam. Bu pozisyonda da bir kez orgazm oldum ve Osman amca da içime boşaldı…

Ben Osman amcayı yorarım diye düşünürken yorulan ben olmuştum, gece boyu iki posta daha sikti beni. Birlikte duş aldıktan sonra yatıp uyuduk. Sabah uyandığımızda bir de sabah sikişi yaptıktan sonra ben bana aldığı pahalı hediyelerimle birlikte evimin yolunu tuttum. Malum, gece nöbetim vardı. Normal hayatlarımıza devam ediyor, fakat Osman amcayla sık sık buluşup sikişiyoruz. Her seferinde beni hem orgazmdan orgazma uçuruyor, hem de pahalı hediyelere boğuyor 🙂