Azgın Kadını Görünce Soktum Dalgayı – Erotik hikayeler

Sex Hikayeleri

2 yıl önce - Admin Ekledi - 2106 Kez Okundu

Azgın Kadını Görünce Soktum Dalgayı – Erotik hikayeler

Azgın Kadını Görünce Soktum Dalgayı – Erotik hikayeler

Seksin benim için ne yeri ne de zamanı vardır. 24 yaşında genç, delikanlı adamım. İstediğim kadınla günümü gün eden azgın bir boğa gibiyim. Sekse hiçbir zaman doymuyorum, bu yüzden de çok sık birliktelikler yaşarım. İstediğim şekilde her kadını tavlayabilen bir erkeğim. Zaten yakışıklı, kaslı, cool, tarz bir Seks Hikayeleri adam olunca kadınlar gözünü alamıyor. Babamın arabası olsa da altımda bir arabada var, takılıyoruz öyle sağda solda, kızlar görüp tav oluyor her şeyime tabi. Affetmeden siker geçerim böyle bir durumda da.

Karşı komşumuz olan annemin arkadaşı var, kadın sanırım 45 yaşları civarında bir şey. Annemle aralarında aşağı yukarı iki üç yaş vardı diye hatırlıyorum. Asortik bir kadın, giyinip süslenmeleri seven, güzel giyinen, fıldır fıldır etrafı gözlemleyen bir tip. Ben gidip gelirken karşılaştığımızda hep beni de baştan aşağı süzerdi. Beni yatağa atmak istiyor diye net şekilde bir düşüncem olmasa da azgın, yollu bir tip olduğu hareketlerinden, o süzüşlerden, bakışlardan net şekilde anlaşılıyordu. Çoğunlukla kadın bana karşı hep bu tavırlar içindeydi. Bazen annemle bizim evde otururken gördüğümde çok daha normal konuştuğunu ve davrandığını görüyordum.

Zaman geçtikçe bu kadının artık bana olan ilgisini fark ettim ve bu ilginin de ta liseden beri sürdüğünü idrak ettim. Çünkü o zamanlardan beri bana karşı garip hareketleri vardı. Net şekilde emin olamasam da bir şeyler farklı gelirdi bana davranışlarında. Bazen de ‘Oğlum ne azgın herifsin Ferda teyze sana mı asılacak’ derdim. Ergendik sonuçta, sanki dünya etrafımda dönerdi. O sıralar onu düşünerek 31 çekmişliğim bile olmuştu hatta. Füze gibi memeler, dolgun götü falan cidden göz alıcıydı. İnce, dar, dekolte, kısa giymeyi falan da severdi.

Oturduğumuz muhitte çoğu evli kadın böyle giyiniyor zaten de sanki o ekstra bir göstermeyi sever gibi giyiniyordu. Bazen onun bana karşılaşınca yakınlaşarak konuşmaları felaket şekilde beni Seks Hikayeleri azdırırdı. İnanılmaz bir çekiciliği vardı. Bazen dekoltesini öyle bir suratıma yaklaştırırdı ki kafamı o koca memelerin arasına gömmemek için kendimi zor tutardım valla. Felaket azdığım günlerde onu siktiğimi, bu damarlı uzun yarrağımı amının dibine kadar daldırdığımı düşünerek 31 çeker, o memelerin üzerine boşaldığımı hayal ederek fışkırtırdım.

Bizimkiler bu yaz tatile gittiklerinde olanlar oldu işte. Benim bütler yapılacaktı ve önden rezervasyon yaptırdıkları için erteleme durumu olmadı, benim de gitme durumum olmayınca yalnız kaldım evde. Ferda teyze bir gün kapıyı çaldı ‘Annenler gelene kadar bir ihtiyacın olursa söyle bana, bak sakın çekinme’ dedi. ‘Teşekkür ederim, tabi söylerim Ferda abla’ dedim. Ona abla demeye bir süre önce ‘Teyze deme kırılıyorum, valla çok yaşlı hissettiriyor’ dediği içi başlamıştım. Yanlışlıkla teyze deyince hemen kaşlarını çatıyordu ve bebeksi bir ifade yapıyordu. O esnada sanki tam sikilmelik yaramaz bir kız gibi oluyordu.

Bizimkilerin gittiği ikinci gün ben eve üniversiteden bir kızı getirip bir güzel siktim. Cayır cayır yanıyordu amcığı ben de verdim veriştirdim. O kadar çok bağırdı ki artık ağzını kapatarak sikmiştim sonuna kadar. Ama meğersem duyulmuş bu Ferda hanımcık tarafından. Sanki özellikle bizim evi dinliyordu, gözlüyordu. Kızı götürüp geri eve döndüm, elinde bir tabak pat kapıyı açtı. ‘Ben de misafirinle yersiniz diye yemek getiriyordum sana’ dedi imalı imalı gülerek. Belli ki ya gördü ya da duydu diye düşündüm, o yüzden de saklayacak bir şey yok artık diye ‘Bıraktım onu evine, ama ben çok açım, yerim’ dedim.

‘Gel beraber yiyelim o zaman, zaten tek yiyeceğim. Cemal bugün çok geç dönecekmiş, bekleme dedi. Çocuklar zaten daha İzmir’den dönmedi, onların da sınavları var biliyorsun’ dedi. ‘Olur’ dedim ve içeri girdik. Gerçekten kendine masa hazırladığını gördüm. Masaları sekiz kişilik epey uzun bir masaydı. Ucuna kendisine tabağını falan koyduğunu gördüm. ‘Geç otur, geliyorum’ dedi. Gitti bir süre gelmedi. Sonra elinde benim için Seks Hikayeleri getirdiği servisle gelirken bir de baktım üstüne mini bir ev geceliği giyip gelmiş. ‘Daraldım valla iki dakikada eşofmanlarla, apartmandan biri görmesin sana tabağı verirken diye giymiştim’ dedi. Oturdu masanın ucundaki yerine, ben de sağındaki tarafa geçmiştim. Konuşmaya başladık sohbet ediyoruz, ama bu sürekli bacağımı kasıklarıma kadar okşar vaziyette dokunuşlarla sanki bir şey yokmuş gibi konuşuyor, geriniyor, memeleri göstere göstere değişik hareketler yapıyordu.

Çatalına aldığı yemek meme arasına düşüp süzüldü ve benim gözler şimdi ne yapacak diye fal taşı gibi açıldı. Bu bana baktı tüh dercesine bir şeyler mırıldandı. Önümde peçeteyle geceliği iyice indirerek oraları temizlemeye çalıştı güya. Sonra sağ taraftan iyice çekiştirince sağ memesi oradan fışkırdı resmen. Bana baktı ve utanır gibi hareketler derken sikerim amına koyayım diye düşünüp bunu tuttum kolundan, ayağa kaldırdım ve bir kerede geceliği çıkardım. Biraz şok olmuş biraz mutlu olmuş gibi ve muzip bir azgınlıkla gözlerimin içine baktı.

Bu Ferda öyle bir kaşardı ki onu sikeceğimden emin, hızlı olsun diye iç çamaşırı bile giymemişti. O yemeğin döküldüğü kalan yerleri dilimle boydan boya yalayarak temizledim. Memelerini avuçlayıp Seks Hikayeleri iyice okşayarak emmeye başladım. O esnada beni soymaya çabaladı ve inlemeleri hafifçe çıkmaya başladı. Azmıştı iyice ve pantolonu çıkarıp bunun bir bacağını sandalyenin üzerine koyup amcığını alttan parmaklamaya başlayıp yalamaya başladım.

Islandıkça ıslandı, sulandıkça inlemeleri arttı. Bir anda bacağını indirip beni alıp sandalyeye oturttu ve senelerdir yarrak yememiş gibi resmen saldırdı. Ağzına köküne kadar hepsini alıp fena şekilde köklemeye başladı. Bana resmen kendi ağzını kendisi siktirirken sandalyede arkama yaslanıp sadece keyfini çıkardım. Öyle iyi bir şekilde emiyordu, ağzını siktiriyor, somuruyordu ki her yanımı yönlendirmeme gerek yoktu. Tecrübeli kadının hali başka oluyor diye düşünürken artık ağzına gelmek istemedim ve bunu tutup masanın boş olan yerine yatırdım, sonra bir güzel dibine kadar sertçe yarrağımı kökledim. Mis gibi rahatça bir amcığı vardı. Bugün siktiğim kızın daracık amından daha güzeldi.

Zorlanmadan amcığına girip çıkıyordum. Yarrağımı sardığını hissediyordum, ama o kadar güzel ıslanmıştı ki azgın komşumuz Ferda kayıyordu yarrağım resmen amına. Biraz böyle sikerken Seks Hikayeleri kucağıma aldım ve zıplatmaya başladım. ‘Beni bu kaslı kollarla hep kucağında sikmeni istemiştim’ dedi. ‘150 kilo kaldıran adamız, saatlerce sikerim seni böyle orospu Ferda ablacım’ dedim. Gülerek inlemelerine devam etti ve masaya uzanıp bunu üzerime aldım. Üzerimde bir güzel amcığına alıp çıkarıp kendini siktirerek gelip giderken boşaldı.

Sonra da masadan inince lisede hayal ettiğim gibi bunun ağzına verip boşalmak istedim. Yere çöktürdüm ve önünde durdum. Anladı. Elini, ağzını, dilini kullanarak bir güzel saksoya başladı. Felaket şekilde yalıyordu. Bu seferki saksonun azdırmaya yönelik değil, boşalmaya yönelik olduğu belliydi. Kesinlikle sekste çok iyi olan bu hatunu deli gibi becermek çok güzeldi ve sonunda ağzının içindeyken tam ağzına ağzına boşalıverdim. Hala her fırsatta kendini bana siktirme peşinde, ben de arada bir tecrübelerinden faydalanmakta memnunum.