Aşağıda Patron Beklerken Eşim Beni Sikiyor – Erotik Hikaye

Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 3544 Kez Okundu

Aşağıda Patron Beklerken Eşim Beni Sikiyor – Erotik Hikaye

Aşağıda Patron Beklerken Eşim Beni Sikiyor – Erotik Hikaye

Seneler içinde evliliklerin bitme nedeninin genelde seksle alakalı olduğuna inandım. Çevreme ve okudum kitaplara bakarak diyebilirim ki eşler arasında cinsellik öldüğünde ilişki de ölüyor. Hatta okuduğum seks hikayeleri de buna örnektir, eğer dikkatliyseniz fark etmişsinizdir. İsmimi açıklamayacağım ama mesleğim psikoloji… bu nedenle evliliğimi ayakta tutmanın yolunun cinsellik olduğunu anladığımda eşim ne isterse yapmaya başladım. Bu yazı sadece bir anı değil aynı zamanda tavsiyedir de diyebiliriz, anlayan için bir sürü değerli nasihat var.

Patronun Yanına Gitmeden Bir Posta Sikti

Elbette bazı sekslerimiz devasa mesela video izlerken, oyuncaklarla ki bazen ileri gidebiliyoruz tıpkı geçenlerde eşim üzerinde dildo kullandığımız gibi ama bazı sekslerimiz çok basit. Dün yaşanan seksi anlatacağım. Eşimin çalıştığı ofisten telefon geldi, açtım eşim bana evrak çantasındaki kâğıdı soruyor, dün masadaydı, topladım ama çantasına koymam gerektiğini bilmiyordum, lazımmış, gelip almam gerekli hazırla dedi. Masanın üzerinde işte, gel al dedim güldüm ve kapattım. Gelirken bana mesajlar yağmaya başladı, eşim sürekli evrakları almak için patronunun arabayla getirdiğini, en fazla 5 dakika bekletebileceğini söylüyor ama neden 5 dakika bekleteceksin evraklar burada zaten dediğimde bana heyecanlı bir şekilde aşkım seni istiyorum yazmış, hazır ol. Anladım derdini, evde evrak arama bahanesiyle aşağıda patronu beklerken kocam beni sikecek. Biliyorum biraz zevksiz gibi duruyor ama üzerimdeki pantolonu çıkarttım, bazen kuru olabiliyor diye hemen o çilek kokulu kayganlaştırıcılardan sürdüm ve tabi biraz da arkaya, e ne isteyeceği belli olmaz.

Eşim içeri girdiği zaman hiçbir şey demeden direkt sikini çıkarttı, kemerini aralaması, üzerinde takım elbise varken sadece sikini çıkartması bile beni mest etti. Sanırım 1 dakika yaladım sadece ama zaten siki kalkıktı, sonra döndürdü beni ve içime girdi. Anal olmadı, arkadan istememesine sevindim… azım gerçekten yanıyordu ki o an nasıl sert vurduğunu anlatamam. 5 dakikadan biraz uzun sürdü ama boşaldı, sonra da alelacele temizlenip, pantolonunu çekti ve evrakı alıp gitti, yolda bana teşekkür etti. Kadın olanlar, size söylüyorum! Eşinizi üzmez, asla geri çevirmezseniz asla aldatılmazsınız da. Bundan emin olabilirsiniz.