Amcam Ve En Yakın Dostu İle Seks Yaptım

Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 3519 Kez Okundu

Amcam Ve En Yakın Dostu İle Seks Yaptım

Amcam Ve En Yakın Dostu İle Seks Yaptım

Ben Nur, Aydın da yaşayan genç üniversiteli bir kızım. Üniversiteye başlamam çok zor oldu çok erken yaşta ailem tarafımdan evlenmek istemem durumu olunca çok korkmuştum ve sürekli ailemle sorun yaşıyordum. Bu evlilik olmasın diye evden kaçmayı bile istedim okula devam etmeyeceksin diyerek beni korkutan ailemden nefret etmeye başladım. Neyse ki aram çok iyi olan amcam vardı olgun bir adamdı ve karısından ayrılmış hayatını dolu dolu yaşayan biriydi.

39 yaşında olan amcam her gece içiyor ve alem yaşıyordu onunla sürekli konuşuyordum ara çok iyi bende ona her şeyi anlatıyordum. Neyse ki okulu bırakmadım amcamın konuşması ile evlilik sürecim biraz daha ileriye taşındı bana bu konuda yardımcı olan amcama şükran borcum olduğunu düşündüm. Onun için yapamayacağım hiç bir şey yoktu okuldan azgın ve kaşar kızlar oluyordu onları amcamla tanıştırıyordum ve sürekli farklı tatlar almasını sağlıyordum.

Elimden gelen başka şey yoktu zaten amcamda en çok istediği şey genç kızlar olmasıydı. Bu şekilde borcumu ödüyor ve hatta tüm ihtiyaçlarımı amcam karşılıyordu. Arada sırada amcamda kalacam diye eve gitmiyordum amcam babamı arayıp yeğenim bende kalacak diyordu ve hiç sorun olmuyordu. Bende eve gitmediğimde amcamın evine birde kız arkadaş götürüyordum gece bir başlıyorduk içmeye sabaha kadar içerek hem sohbet hemde dans ediyorduk.

Arada sırada amcam kızı alıyor odaya giderek sikiyordu. İnlemeleri sürekli kulağıma geliyor ve benimde canım çok çekiyordu. Amcam olduğu için erkek arkadaşımı eve çağıramıyordum ama ertesi gün olunca okula gidiyor gibi yapıp erkek arkadaşımın evine gidiyordum. Canım çok seks istediği için bende sabah bir başlıyor akşam olana kadar erkek arkadaşımın evinde ayrılmıyor ona bir kaç kez veriyordum. Bu böyle gidiyordu neyse bir gün amcam yine aradı akşam yine bende kal dedi.

Biliyordum bir kız getirmemi istedi bende bulurum diye düşündüm akşam oldu bir arkadaşım vardı onunda işleri olduğu için gelemedi. Ben tek eve gittim bu sefer amcam tek yoktu arkadaşı da vardı birlikte eğlenerek yine içmeye başladık. İki Şişe birden viski vardı bi içmeye başladık üç kişiydik hepimiz birden kafayı bulmuşuz ve ne yaptığımızı bilmiyorduk az daha zaman geçtiğinde amcam kendinden geçmiş beni bile unutmuş birden ikisi birden üstüme geldi kafam çok iyidi ne yapacağımı bilmiyordum bende o akşam amcam ve arkadaşına kendimi siktirmek zorunda kaldım ve sabah olduğunda hiç bir şey olmamış gibi okuluma gittim.