Subay Çocuğun Koca Aletini Yedim

Sex Hikayeleri

1 yıl önce - Admin Ekledi - 9007 Kez Okundu

Subay Çocuğun Koca Aletini Yedim

Subay Çocuğun Koca Aletini Yedim

Geçen hafta sonu çalıştığım bara öğlen saatlerinde askere benzeyen bir grup gelmişti. Tıraşlarından giyinişlerinden hepsinin asker olduğu belliydi. Ama hepsi böyle uzun boylu, filinta gibi, epey yakışıklı, tarz giyinen çocuklardı. Ben 21 yaşındayım, onlarda 20 – 24 yaş aralığında gözüküyorlardı. Çalıştığım İş Yeri Seks Hikayeleri bara hafta sonları çarşı iznine çıkan çok erkek gelirdi zaten. O erlerden hiç hoşlanmazdım, geneli saçma sapan tiplerdi. Bahşiş falanda bırakmazlardı. Ama çalıştığım mekan öyle üst düzey bir şey de değildi. Geceleri gelen giden çok olurdu, gençler de gelirdi. Geceleri bahşişten çok kazanırdım.

Zaten normalde gündüzleri çalışmazdım. Ama bir arkadaş hastalanınca gündüze geldim. İşte bunlar geldiğinde cumartesiydi, saat 15.00 civarı falandı. Ben aslında hemşirelik mezunuyum liseden. İki yıllık okudum bitirdim. KPSS ile atanmak için uğraşıyorum. Geceye gelmem de biraz ondan zaten. Gece dört gibi İş Yeri Seks Hikayeleri eve geçip sonra uyuyup uyanınca öğlen dershaneye geçiyorum. İnanılmaz yoğun geçiyor günlerim ve annemle yaşıyorum. Bir yandan evin masraflarına da ortak olduğumdan çalışmaya mecburum. Çünkü annem zaten zor karşılıyor, dershane ücretini de kendim okuyorum. Benim durumlar biraz böyle.

Aslında anlayacağınız hayatım çok yoğun olduğu için çok öyle dışarıyla, erkeklerle falan da ilgilenmediğim bir süreç içindeydim. Ama gidip gelip servislerini yapıyordum, içeri çok dolu olmadığı için de içlerinden birinin sürekli bana baktığının farkındaydım. Çocuğun öyle güzel bakışları vardı, o kadar masum gözüküyordu ve o kadar yakışıklı bir esmerdi ki anlatamam. Boyu da sanırım neredeyse 190 vardı. Gözleri resmen benden ayrılmıyordu ve onu çok beğenmeye başlamıştım. Sonra bir ara sigara içerken telefonla konuşmak için merdiven boşluğuna çıktım. Bar bir apartmanın 2. katındaydı.

Telefonu kapattım, tam içeri dönmek için arkamı döndüm ki çocuk orada bana bakıyordu. ‘Merhaba’ dedi ve ben birden çok heyecan yaptım. Ben de ‘Merhaba bir şey mi soracaktınız?’ diye sordum. ‘Aslında sizinle tanışmak istedim, adın ne’ diye sordu ve ben ilk kez orada çalışmaya başladığımdan beri birini terslemeden onun tanıştım. Birkaç dakika orada sohbet ettik, ama benim içeri geçmem gerektiği için kısa kestik. 18.00 gibi çıkacağımı söyledim ve bir yerde kahve içmeyi teklif edince kabul ettim. Çıkışta dışarda beni beklemişti, arkadaşları mekanda kalmışlardı.

Sonra bir yere geçtik ve kahvelerimizi söyledik. Onun subay okulunda okuduğunu öğrendim ve hafta sonu iznine çıkmış. Birbirimizi epey bir tanıdık. Çok yakışıklı, bilgili, kültürlü, kendini geliştirmiş biriydi. Zekiydi de aynı zaman, gerçekten epey hoşlanmıştım. Onun da benden hoşlandığını İş Yeri Seks Hikayeleri düşünüyordum. Sonra ayrıldık ve eve geçtim. Direkt mesajlaşmaya başladık zaten. Uzun uzun mesajlaşıyor ve sohbet ediyorduk. Sonra o okula dönünce her gün görüntülü konuşmaya başladık ve iki hafta sonra bir kere daha buluştuk hafta sonu. Beraber gezip eğlendik, onunla her şey rüya gibi geliyordu.

Annemin anneannemi görmeye gideceğini ve sonraki hafta sonu isterse bize gelebileceğini söyledim. Kabul etti ve o gün gündüz çalışıp cumartesi gecesi onunla kalmayı planladım. Sonrasında birlikte rakı aldık evde balık yaptık ve karşılıklı oturup içerek çok güzel sohbet ettik. Gerçekten oldukça güzel zaman geçiriyordum. Bir müzik açtı ve beni dansa kaldırdı birlikte çok güzel dans ettik, harika dans ediyordu. Çok güzel zaman geçiriyorduk ve içkimiz bitince uyumak için yatağa geçtik.

Yatağa geçince bana arkamdan sarıldı ve yaklaşık beş on dakika geçti sanırım. Onunla olmak istiyordum, ama hiçbir hareket yapmamıştı. Ondan hareket beklerken o bir girişimde bulunmayınca ben biraz kıpırdandım. Popomu kasıklarına doğru sürttüm, ona sokuldum, elini aldım ve sutyensiz pijamamın üzerinden göğsümün üstüne koydum. Uyuya kalmış olduğunu o an anladım ve onun bu masum hali daha çok arzulamama sebep oldu. Uyanmış, istediğimi fark etmişti.
Göğüslerimi okşamaya başladı ve kalkmaya başlayan aletini popoma İş Yeri Seks Hikayeleri sürtmeye başladı. Dudakları boynumu buldu ve öpücükler kondurdu. Sonra ona doğru döndüm ve çok arzu dolu bir şekilde öpüşmeye başladık. Elleri kalçalarımda geziniyordu. Öpüşürken ben de eşofmanının üzerinden aletini okşamaya başladım. Aşk dolu bir şekilde tutkuyla sevişiyorduk. Oda elini bacaklarımın arasına koyup pijamamın üstünden okşamaya başladı. İnanılmaz şekilde azgındım, onu o kadar çok istiyordum ki bu istek bana bile inanılmaz geliyordu. Üstüne çıktım ve pijamamı üzerimden çıkardım. Direkt uçları sertleşmiş göğüslerim harika bir şekilde ortaya çıktı.

Dimdik ve sert göğüslerimi çok beğenirdim. Oda çok beğenmiş olacak ki hemen elleriyle yapışıp okşamaya başladı ve sonra uçlarını ağzına doldurarak emmeye başladı. Bir yandan eşofmanın İş Yeri Seks Hikayeleri üstünden aletine amımı sürtüyor ıslanıyordum. İnanılmaz şekilde zevk alıyordum. Sonra başını tutup memelerimi bırakması için dudaklarıma yönlendirdim. Öpüşmeye başladık ve boynuna indim boynunu emerken ona biraz alan tanıyarak üzerindeki tşörtü çıkardım. Göğüslerini öperek bir yandan eşofmanını kaydırmaya başladım.

Sonra kasıklarının oraları öpmeye başladım ve eşofmanıyla boxerını aynı anda sıyırdım. Aleti kocamandı. Ciddi anlamda kocaman! O boyda birinin kocaman aleti olması normaldir sanırım. İnanılmaz hoşuma gitmişti. Teninin esmerliği yakışıklılığı zaten harikaydı, ama bu tertemiz kasıkları ve aletinin kocaman güzelliği inanılmazdı. Elime alıp başını emmeye ve okşamaya başladım. Taşaklarını okşayarak ve diğer elimle hafif hafif aletiyle oynayarak yalamaya başladım. Sonra ellerimi bırakıp taşaklarını somurmaya başladım ve yukarı doğru dilimle çıkarak her yerini tekrar tekrar yaladım.
Sonra başını emmeye başlayarak alabildiğim yere kadar aletini ağzıma aldım. Hepsini iyice ağzıma doldurmaya çalışsam da o kadar büyüktü ki yarısını ancak alabildim. Ağzıma alıp alıp çıkartıp sanki ağzımı becertiyordum ve onu yalamak beni fena ıslatmıştı. Nasıl bu kadar ıslandığıma inanamadım. Ben onun yarağını öyle bir iştahla yalıyordum ki kendim bile zevk alıyordum. Oda göğüslerimi okşuyordu. Uçlarını sıkıyordu ve benim yalamamdan aldığı zevkle hafif nefesler ve inleyişler bırakıyordu.

Sonra direkt üstüne çıktım ve aletini resmen sırılsıklam olmuş amıma aldım. Ama böyle yavaş yavaş almam gerekti. Benim amım ne kadar darsa oda o kadar büyüktü. İnanılmaz bir zevkle içime İş Yeri Seks Hikayeleri alıp çıkartıyordum. Zevk içinde kendimden geçerek üzerinde dik durarak zıplamaya başladım. Ben zıpladıkça memelerim hopluyordu ve bence yukardan harika gözüküyorlardı. Onunda beğendiğine emindim. Çünkü ben zıpladıkça bana bakıyor, her yerimi inceliyor, güzelliğimden memnun olduğu gözlerinden okunuyordu.

Memelerimi okşuyor, ellerini kalçama koyuyordu. Sonra beni kendine çekti ve dudaklarımı öpmeye başladı. Boşalmak üzereydim resmen dakikalardır üzerinde zıplıyordum ve üstte olmak beni erken boşaltırdı. Sonra ellerini belimde kavuşturup kilitledi ve alttan alttan amıma koymaya başladı. Ben artık iyice kendimi kaybetmiş dudaklarımı boynuna gömmüş ve onu emiyordum. Komşular duymasın diye bağırmamaya dikkat ederken onun boynunu yiyordum resmen. İyice alttan alttan köklemeye başladı ve onun da sanki daha çok sertleştiğini İş Yeri Seks Hikayeleri hissettim. Sonunda iyice amıma kökledi ve ikimizde aynı anda boşalmaya başladık. İnleyişlerimiz, nefeslerimiz birbirine karıştı. Öylece bir süre kaldık ve sonra birbirimize bakıp gülümseyerek öpüştük. O boynu mosmor olmuştu ve sonra uzun bir süre onu geçirme yöntemleriyle uğraştık. Hala beraberiz ve çok mutluyuz…