Deliğimi Bir Türlü Bulamadı – Sex Hikayeleri

Sex Hikayeleri

1 yıl önce - Admin Ekledi - 12783 Kez Okundu

Deliğimi Bir Türlü Bulamadı – Sex Hikayeleri

Deliğimi Bir Türlü Bulamadı – Sex Hikayeleri

Merhabalar, ben Fatma, 30 yaşındayım, kocam 40 yaşında. Arabamızla akşamları gezintiye çıktığımızda, kıyafetimin altına sütyen külot giymiyorum. Şehrin içinde gezerken kocamın eteğimi yukarı çekip amımla oynaması çok hoşuma gidiyor. Bunu hafada 3-4 akşam yapıyoruz. Geç saatte arabamıza biniyor, Eskişehir’in caddelerinde geziyor ve kocam bazen memelerimi dışarı çıkarıp okşuyor, yanımızdan geçen arabalar aniden yavaşlayıp bana bakıyorlar. Bu durum ikimizin de heyecanlanmasına ve daha bir azgınlaşmamıza sebep oluyor. Tabii azınca da arabayı ıssız bir yere çekip, bazen arabanın içinde, bazen de arabadan inip dışarda çılgınlar gibi sikişiyorduk kocamla.

Bunu, monotonlaşan evliliğimize ve seks hayatımıza biraz olsun heyecan katmak için yapıyorduk. Çoğu evlilikte olduğu gibi zamanla bizim de seks hayatımız monotonlaşmıştı. Daha sonraları kocam eve seks filimleri getirmeye başladı. O filimleri birlikte seyrettikten sonra ikimiz de daha bir heyecanla sikişiyorduk. Sonradan ise ‘Kaymak Gibi Sikilen Amlar’ sitesindeki seks hikayelerini keşfettik. Bazı hikayeleri okuduktan sonra sikişmelerimizin çok daha ateşli olduğunu fark ettik. Zamanla da kendi fantazilerimizi üretmeye başladık ve arabada seks olayı da böyle ortaya çıkmıştı.

Hatta bir keresinde kocamın bir fantazisini gerçekleştirmek için farklı bir şey yaptık. Bir gece ben orospular gibi, mini bir etekle, bol dekolteli askılı bir tişört giyinip, aşırı makyaj yaptım. Ağzımdaki sakızı ‘Cak, cuk, cak!’ diye şapırdata şapırdata çiğneyerek, Odunpazarı yolunda bir otobüs durağında kocamı beklemeye başladım. Kocam gelene kadar önümde kaç tane arabanın durup, beni arabaya atmak istediğini tahmin edemezsiniz. “Gideceğiniz yere kadar götüreyim hanfendi!” , “Kaça gidiyorsun yavrum?” , “Sakso var mı?” , “Götten de veriyor musun?” , “Lastiksiz yapıyor musun?” , “Biz üç kişiyiz, grup yapıyor musun?” gibi sorular da cabası. Ben tabii hem korkudan hem heyecandan, hem de utandığımdan hiç birine cevap bile vermiyorum. Sonunda kocamın arabasını görünce öyle bir rahatladım ki, arabaya yıldırım hızıyla nasıl bindiğimi bana sorun. Tabii o gece kocamla deli gibi sikiştiğimi söylememe gerek yok!

Bir gece yine arabamızla gezmeye çıktığımızda, kocam elini eteğimin altına sokup külotsuz amımla oynarken, bana, “Aşkım bir delikanlı var, Eskişehir’e yeni gelmiş, ismi Hasan, çok saf ve temiz bir genç. Onunla bugün tanıştım, epey bir sohbet ettim. Yazık, üzüldüm durumuna, hiç kadın sikmemiş, hatta Geneleve bile gitmemiş, yakında askere de gidecekmiş, bana (Abi bildiğin hiç kadın var mı, arabanın benzin parasını ben veririm, arabaya kadın atsak olur mu?) diye sordu, ben de (Tamam, sabret, sana bir orospu ayarlarım!) dedim. Ne dersin aşkım, o delikanlıyı arabaya alalım mı?” dedi.

Önce çok karşı çıktım, “Olmaz, ben böyle bir şey istemem! Ben senden başkasıyla sikişmem, ben orospu değilim!” dedim. Kocam da, “Tamam aşkım, sikişme! Ama yine de alalım, arabanın arkasında otursun, biz sevişirken o da 31 çeksin!” dedi. Bu teklifine de karşı çıktığım halde kocam Hasan’ı duraktan aldı. Hasan arabanın arkasına bindi, ben herzamanki gibi önde kocamın yanında oturuyordum. Kocam arabayı Yukarıçağlan köyüne doğru sürdü. Hava soğuk olduğu için arabanın camları sık sık buğulanıyordu. Kocam arabayı kırsal bir yerde durdurdu. Sonra benim gömleğimin düğmelerini açtı, sütyensiz göğüslerimi okşamaya ve uçlarını emmeye başladı…

Arkadaki Hasan yana kayıp hem bizi seyrediyor, hemde 31 çekiyordu. Bu durum elimde olmadan beni heyecanlandırmıştı. Sonra Hasan, “Abi ben de memeleri okşayabilir miyim?” dedi. Ben tam itiraz edecekken, kocam bana, “Bırak okşasın!” dedi. Hasan ellerini koltuğun yanlarından uzatıp memelerime attı. O kadar güzel okşamaya başlamıştı ki, o anda heyecanım doruğa çıkmıştı. Kocamın haricinde ilk defa bir erkek memelerimi okşuyordu. Benim zevkten kıvrandığımı gören kocam, “Aşkım elini arkaya uzat, Hasan’ın yarrağını eline al!” dedi. Ben de elimi arkaya götürüp Hasan’ın yarağını elime aldım, ona 31 çekmeye başladım. Karanlıkta göremiyordum, ama ellediğim kadarıyla Hasan’ın yarağı oldukça büyük olmalıydı. Yarağının başı kocamın yarağının başı gibi normaldi, ama yarrağının gövdesi taşaklarına doğru kalınlaşıyordu. Ben yarağına 31 çektikçe Hasan kendinden geçiyordu. Benim ise amım acayip sulanmıştı ve zevkten deli oluyordum…

Kocam, “Tamam, bırak yarrağını Hasan’ın!” deyince bıraktım. Kocam arabadan indi, arka kapıyı açıp Hasan’ı da indirip ön kapıya getirdi. Benim kapımı açıp beni de indirdi, beni arabanın kaportasına domalttı. Ben beni kocam sikecek diye bacaklarımı ayırıp beklerken, kocam Hasan’ı arkama yanaştırdı. Doğrusu o anda amıma yarak girsin de, kimin yarağı olduğu önemli değildi benim için. Ama Hasan bırakın amımın deliğini, amımın yolunu bile bulamıyordu. Elimi arkaya götürüp Hasan’ın yarağını amımın ağzına yerleştirdim ve “Hadi!” dedim. Hasan yüklenip amıma köklediğinde ikimizden de derin bir inleme çıktı. Hasan’ın yarağı içimi o kadar güzel doldurmuştu ki, içimden hiç çıkmasın diye dua ediyordum. Hasan beni sikmeye başladığında, Kocam da bize bakıp 31 çekiyordu. Benim ise hem heyecandan, hem aldığım zevten amımın suları akıyordu…

Her şey mükemmeldi, harika sikiliyordum ki, Hasan’ın birden bana abanıp durmasıyla hayal kırıklığına uğradım. Daha iki dakika olmadan içime boşalmaya başlamıştı. O kadar çok dölü vardı ki, bitmek bilmiyordu, amımın içi dölle tamamen dolmuştu. Erken boşalmasına moralim bozulmuştu. Fakat boşalması bitince Hasan yarağını amımdan çıkarmadan içimde yeniden hareketlendi. Ve bu sefer beni yarım saatten fazla sikti, beni peş peşe 4 kez Orgazm etti. Sonunda Hasan amıma ikinci boşalmasını yapıp arkamdan çekildi. İkimiz de yorulmuştuk. Amımı dolduran dölleri silmek için kocamdan ıslak mendil istediğimde, “Silme içinde kalsın!” dedi. Toparlandık, bindik arabaya, Hasan’ı aynı otobüs durağına bıraktık, oradan da eve geçtik.

Eve girer girmez kocam elimden tutup beni yatak odamıza götürdü. Hasan’ın dölleri halen içimde dolu dolu duruyordu. Kocam beni soyup yatağa uzattı. Eliyle amımdaki dölleri alıp memelerime ve ağzıma veriyordu. Halen sıcak ve çok tatlı geliyordu dölleri yemesi. Sonra kocam döllü amıma yarrağını kökledi ve sikmeye başladı. Kocam siktikçe içimdeki döller çarşafa süzülüyordu resmen. O gece kocamla sabaha kadar dinlene dinlene sikiştik…

Ertesi gün Hasan, kocama, “Orospunun amı çok güzeldi, abi nolur bir kere daha buluşalım!” diye çok yalvarmış, ama kocam razı gelmemiş. Şimdi kocam beni sikerken hep Hasan’ın yarağı aklıma geliyor ve deli gibi sikişiyorum kocamla!