Arkadaşım Olan Osman’ın Karısını Ayartım Siktim

Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 3557 Kez Okundu

Arkadaşım Olan Osman’ın Karısını Ayartım Siktim

Arkadaşım Olan Osman’ın Karısını Ayartım Siktim

Merhabalar, diyerek başlamak istiyorum keyifli 31 çekmeniz için sizlere başımdan geçen bir gerçek hikayemi anlatmak istiyorum. Annem ile babam ayrılmıştı babam oldukça zengin bir iş adamıydı annem başka bir erkek ile evlenince yeni kocası ile aramızda bazı sorunlar oluştu ve babamın yanına gitmeye karar verdim. babam ile oldukça iyi anlaşıyorum bana her türlü imkanı sağlıyor e hal böyle olunca altımda araba her yeri geziyorum. Devamlı farklı manitam olur seks yapmaktan ve her zaman farklı am sikmekten oldukça zevk alan bir insanım babam bekar olmak çok zor oğlum evlensem mi acaba dedi bende sen bilirsin baba tabi benim için fark etmez dedim.

Babama eş adayı aramaya başladık şirkette bir genel müdür varmış dul bayan ondan hoşlandığını söyledi. yaklaş baba o zaman bayana diyerek babama biraz gaz verdim babam oldukça utangaç birisidir tamam oğlum diyerek evden çıktı ve akşam oldu eve geldiğinde ne oldu baba dedim konuştuk biraz yarın yemeğe davet ettim bize gelecekler dedi ve evdeki hizmetçilere yarın mükemmel bir sofra istiyorum diyerek talimat verdi. Ertesi güne evde babamın arkadaşını beklerken kapı çaldı kapıyı açmaya ben gittim ve ne görsem iyi babamın manitası taş gibi yanında ise ondan daha seksi bir kız benim yaşlarımda bu arada benim ismim Kenan 23 yaşındayım neyse içeri buyur ettim.

Yemek masasına geçtik biraz oturduktan sonra babam çok şanslı ama benim gözüm kadının kızında yani üvey annemin kızını sikmek için ne gerekiyorsa yapacaktım. Yemek bitti biraz oturduktan sonra baba bence çok iyi bir bayan sana yakışır diyerek gaz verdim biraz ertesi günü bir baktım nikah için gün almışlar. Ve gelince babam oldukça mutlu bir şekilde kabul etti dedi tamam baba hayırlı olsun bize taşınsalar bari dedim öyle konuştuk dedi ve varan bir oldu evlendiler ve kızı ile bana taşındılar benim hemen yan odamı kızın odası yaptık ve oldukça iyi anlaşıyordum beraber gezmeye falan çıkıyorduk devamlı.

Bir gün beraber alkol içmeye karar verdik annesi erken gelmiş babamın toplantısı olduğu için geç çıkacağını söyledi benim odamda alkol almaya başladık ve bunu kafası biraz güzel olmaya başladı konuyu sekse getirdim daha önce çok seks yaptığını falan anlattı bende ben senden hoşlanıyorum ve beraber olmak istiyorum dedim oda bende senden hoşlanıyorum. Neden olmasın dedi ve yapıştım dudaklarını fahişe sanki bir escort bayan gibi sevişiyordu sakso yapmaya başladı beni benden almıştı onu hemen 69 pozisyonuna alarak bende yalamaya başladım kıvama geldikten sonra yavaş yavaş sikmeye başladım daha sert diye yalvarıyordu.

O sırada kapı açıldı ve gelen annesi idi ne yapıyorsunuz siz diyerek ilk başta biraz azarladı ama babam çok zengin olduğu için anlatsa bile bana kızmayacağını çok iyi biliyordu yani olay kapanacaktı. Benim peder seks konusunda biraz pasif olduğu için bir anda benimde içimde seks yapma duygum kabardı size katılsam olur mu dedi kızı şaşırdı bende tamama olur anneciğim grup seks yaparız dedim. Aramıza aldık ve sevişmeye başladım ben amını yalarken o kızı ile öpüşmeye başladı ne yapayım kısmet birken iki oldu diyerek üvez annemi ve üvey kız kardeşimi gece boyu babam gelene kadar siktim ve nerden baksanız haftada iki kez tekrarlıyoruz yakında babamı da gruba katacağım.

Dedim ve babamı bir gün kafaya almaya çalıştım baba hiç grup seks yaptın mı dedim oda hayır oğlum diyerek cevap verdi peki yapmak istermisin dedim oda oğlum ben biri ile zor yapıyorum iki kişi ile biraz zor dedi. Sorun yok baba bende takviye edici hap var oldukça işe yarıyor dedim tamam dedi ve attı bir tane ve alkol içmeye başladık hep beraber babam daha benim ikisine çaktığımı bilmiyor tabi neyse alkol etkisini gösterdi ve annem ile babam az kafayı buldular neyse ben kızın amını elliyorum. Babam beni fark etti ama canı seks istiyor ve benim amacımı anlamıştı oda annemi ellemeye başladı ve sevişmeye başlayınca yanımızda bende sevişmeye başladım kız ile böylelikle grup seks yaptırmış olduk ve sabaha kadar değişerek annesini ve kızını siktik.